АРХІВ НОВИН

 
 

АРХІВ НОВИН

про минулі події в Моршині22.03.2009р.
МОЩІ МУЧЕНИКА ЙОСАФАТА КОЦИЛОВСЬКОГО У МОРШИНІ!

Сьогодні, 22 березня 2009р., до храму Покрови Пречистої Діви Марії УГКЦ в м.Моршині було передано мощі мученика Йосафата Коциловського, які будуть тиждень перебувати в моршинському греко-католицькому храмі.
Єпископ Йосафат Коциловський народився 3 березня 1876 р. у лемківському с. Пакошівка. Теологічні студії закінчив у 1907 р. у Римі, і згодом 9 жовтня того ж року, прийняв св. Тайну Священства. Незабаром був призначений віце-ректором і професором богослов'я Духовної семінарії в Станіславові(теперішній Івано-Франківськ). 2 жовтня 1911 р. вступає на новіціат ЧСВВ. 29 січня 1917 призначений єпископом Перемишльської єпархії УГКЦ. Його архієрейські свячення провів митрополит Андрей Шептицький 23 вересня 1917 р. в Перемишлі. У вересні 1945 р. був ув'язнений польською владою а згодом переданий радянській владі. Помер 17 листопада 1947 р. у київській в'язниці від тортур. 24 квітня 2001 р. у присутності Папи Івана Павла ІІ у Ватикані відбулося проголошення декрету мучеництва єпископа Йосафата Коциловського. Обряд беатифікації відбувся 27 червня 2001 р. у м. Львові під час Святої Літургії у візантійському обряді за участі Івана Павла ІІ.

Використано з http://uk.wikipedia.org

ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКРАДИ

В четвер, 26 березня 2009р., в залі засідань Моршинської міської ради відбудеться чергова 37сесія міської ради, на якій планується розглянути містобудівні обгрунтування будівництва касового пункту (автостанції), будівництва корпусу сан. "Мармуровий палац", заслухати звіт тимчасової комісії щодо перевірки діяльності Моршинського міського голови, земельні питання. Наразі проходять засідання постійних депутатських комісій.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР "Кубок Карпат 2009"

З 30 березня до 4 квітня 2009р. в Палаці культури курортуМоршин пройде VІІ Міжнародний турнір з боксу серед кадетів "Кубок Карпат". Ці змагання увійшли до єдиного календарного плану спортивних змагань України і мають статус міжнародного турніру категорії "А" з відповідними внесеннями його до календаря ЕАВА. Таких турнірів у Європі всього три: в Ліверпулі, Баку і в Моршині. Поєдинки проводитимуть у тринадцяти вагових категоріях. Фінальні змагання, нагородження переможців, гала-концерт з розважальною програмою - 4 квітня. На турнірі очікують близько 200 учасників з Молдови, Польщі, Румунії, Білорусії, Ізраїлю, Литви, Німеччини, Сирії, Росії, Туреччини, України та збірної Львівської області.

02.11.2008р.

<FONT color='red'> <b> МОЩІ ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ПАНТЕЛЕЙМОНА У МОРШИНІ! </b> </FONT>

З 5 по 17 листопада 2008 р. в греко-католицькому храмі Святої Покрови Пречистої Діви Марії в Моршині перебуватимуть святі мощі цілителя Великомученика Пантелеймона. Як повідомив настоятель храму о. Іван Пецюх, храм буде відкритий щодня з 9 до 19.00 год. Свята Літургія буде правитись в будні дні в 9.00 год та в 17.30 Літургія за здоров"я.
<u><b>Довідка</b></u>.
Святий Пантелеймон походив із поганської родини, що проживала в Нікомидії (сьогоднішнє м. Ізміт, Туреччина) у Малій Азії. За професією був лікарем. До Христової віри його навернув і охрестив св. Єрмолай. Пантелеймон відзначався великим милосердям до вбогих, яких лікував без грошей, часто чудесним способом. Оскаржений своїми колегами-лікарями перед імператором Діоклетіаном у тому, що він проповідує Христову віру, Пантелеймон загинув мученицькою смертю 305 року. За наказом імператора пантелеймону відрубали голову. Після страти з відрубаної голови святого потекло молоко, а оливкове дерево, до якого його прив’язали перед смертю, вкрилося рясними плодами.
Свята голова Пантелеймона до сих пір зберігається в руському Пантелеймоновому монастирі на Афоні. Частиці мощей святого знаходяться в багатьох містах України та Росії.На іконах святий Пантелеймон зображається юнаком у червоному вбранні зі скринькою в лівій і ложечкою в правій руці - він безвідплатний лікар. До цілителя звертаються в молитві від недуг душевних і тілесних. В народній традиції святий Пантелеймон вважається ще й оборонцем людей від вогню. Під час пожежі навколо будови, що горіла, тричі обносили ікону святого Пантелеймона, щоб пожежа припинилась.


В суботу, 1 листопада 2008 р. в Моршині відзначали 90-річницю проголошення Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). На міському кладовищі м.Моршині відбулась панахида на могилі Січових Стрільців. Відправив панахиду настоятель покровського храму УГКЦ о. Іван Пецюх, який наголосив також на важливості вшанування подій Листопадового Чину 1918 року у Львові. У своїй проповіді пастор підкреслив і на присутності на панахиді людей старшого віку, та відсутності молоді. Водночас, священник висловив надію, що певним чином це пов"язано з тим, що сьогоднішнє покоління живе в незалежній державі, і можливо не розуміє тих історичних обставин минулого, які власне, й були фундаментом теперішньої незалежності України. Про Січових Стрільців та їх участь в Листопадовому Чині розповіла присутнім на панахиді Лідія Зеленчук, яка згадала й імена моршинців, які воювали в Легіоні Січових Стрільців. Про події 1 листопада 1918 р. та історію ЗУНР розповів голова міського осередку УНП Богдан Косило. З літературним словом виступив заслужений працівник культури Михайло Балабанський, який прочитав вірша про повстанця. Завершилась панахида виконанням Гімну "Ще не вмерла Україна..." А в 15.00 год в Палаці культури відбулась академія та концерт, присвячені 90-річчю проголошення ЗУНР.
30.10.2008р.

<b><FONT color='blue'>ДО 90-РІЧНИЦІ ПРОГОЛОШЕННЯ ЗУНР</FONT></b>

До 90-ї річниці проголошення ЗУНР в курортному містечку Моршині відбудуться святкові заходи, які розпочнуться Літургіями в храмах міста. Опісля, церковні громади з процесіями пройдуть вулицями міста до міського кладовища, де відбудеться панахида на могилах Січових Стрільців. А в 15.00 год в Палаці культури курорту Моршин відбудеться святкова академія та концерт.

29.10.2008р.

<b>ЧЕРГОВА СЕСІЯ НЕ ВІДБУЛАСЬ...</b>

Чергова сесія міської ради, призначена на 28 жовтня не відбулась через банальну причину- відсутність кворуму. Неодноразово міський голова курортного Моршина Руслан Ільницький наголошував на сесіях міськради на неналежне виконання міськими радниками своїх депутатських повноважень. Майже кожна сесія міської ради останнього року проходить на межі зриву, оскільки з обраних 30 депутатів на сесії приходять 17-21 депутати, що ускладнює прийняття важливих рішень. То ж чергова сесія міської ради перенесена на вівторок, 4 листопада 2008 р.

06.10.2008р.
<b>ДИРЕКТОР ШКОЛИ- ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ!</b>
Хороший подарунок до свого професійного свята - Дня вчителя, отримав директор Навчально-виховного комплексу "Моршинська школа-ліцей" Орест Гурій, якому присвоєно звання "Заслужений працівник освіти"!!!
03.10.2008р.

<b><FONT color='blue'>ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ</FONT></b>

Сьогодні, 3 жовтня, в приміщенні міської бібліотеки управлінням праці та соціального захисту населення Моршинської міськради було проведено святкові заходи, присвячені Міжнародному дню громадян похилого віку та ветеранів. Відкрила свято начальник управління Марія Сидор, яка привітала пенсіонерів, учасників війни, ветеранів, присутніх на святі. Від імені міської влади громадян похилого віку та ветеранів привітав секретар ради Микола Воєвода, який наголосив на тих кроках, які робить держава на шляху реалізації конституційних прав щодо людей похилого віку, забезпечення високого рівня їх матеріального становища та умов життя. Прийшли привітати моршинських пенсіонерів вихованці дошкільного навчального закладу «Сонечко», яким керує Галина Міхно. Дітки заспівали жартівливі пісні та привітали ветеранів, пенсіонерів зі святом. Вітала присутніх громадян похилого віку і заступник керівника Пенсійного фонду в Стрийському районі Віра Стадник, яка наголосила про підняття з жовтня 2008 року розміру пенсій.
За круглим столом, організованим управлінням праці та соцзахисту населення, присутні на святі розповідали гуморески, жартівливі історії, а Любов Кушнір подарувала власну пісню у авторському виконанні. На завершення свята запрошені заспівали "Многая літа"!

Святкування Дня міста розпочалось вже сьогодні відкриттям ІІ Всеукраїнського фестивалю аматорського мистецтва <b>"Джерела Моршина"</b> та виставки робіт місцевих майстрів. На огляд мешканців та гостей міста представили свої роботи Софія Лесів, Віктор Дрозд, Іван Приходько та вихованці Моршинської школи мистецтв. Виставка працюватиме до неділі в малому залі Палацу культури.


29.09.2008р.
МОРШИН СВЯТКУЄ ДЕНЬ МІСТА!!!

Наступних вихідних в курортному Моршині відбудуться святкові заходи, присвячені Дню міста та 130-річчя курорту. В рамках Дня міста проходитиме ІІ Всеукраїнський фестиваль "Джерела Моршина", який проходитиме в Моршині вдруге.
ПЛАН
заходів по проведенню Дня міста та 130-річниці
курорту Моршин 3-5 жовтня 2008р.

3 жовтня

15.00 відкриття ІІ Всеукраїнського фестивалю «Джерела Моршина» (концертний зал ПК)
14.00 відкриття виставки художніх робіт (малий зал ПК)
(живопис, коренепластика, вишивка, різьба)
Спортивні змагання. День спортовця. (НВК "Середня загальноосвітня школа-ліцей" м.Моршина)

4 жовтня

12.00-18.00 Виставка художніх робіт (малий зал ПК)
10.00 турнір з шахів (малий зал ПК)
15.00 гала-концерт ІІ Всеукраїнського фестивалю «Джерела Моршина» (концертний зал ПК)
19.00 вистава театру «Воскресіння» (центр міста)
20.00-23.00 молодіжна дискотека за участю DJ Ван-Гога

5 жовтня

12.00-16.00 дитячо-юнацька футбольна ліга України (ФК «Моршин» - «Ніка» Івано-Франківськ)
12.00 конкурс малюнку на асфальті (площа Незалежності)
15.00 урочиста академія і святковий концерт з нагоди 130-річниці заснування курорту та Дня міста (концертний зал ПК)
18.30 концерти на площадках перед їдальнями (Дністер, Світанок, Перлина Прикарпаття)
19.30 Святковий концерт естрадних зірок України (площа Незалежності)
23.00 святковий феєрверк

23.08.08
У ДЕПУТАТА БОГДАНА СИДОРАКА - ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, в Праздник Успіння Пресвятої Богородиці, свої уродини святкує депутат міської ради, заступник голови постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, праці , соцзахисту населення та етики депутатів, відомий громадський діяч Богдан Сидорак!!! Здоров"я, щастя, натхнення, внуків Вам, Богдане Михайловичу, та многих літ життя!!!

СВЯТКУВАННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В МОРШИНІ

Святкування Дня Незалежності в Моршині розпочались в суботу, 23 серпня, спортивними змаганнями з загальної фізичної підготовки, які проходили на території спорткомплексу НВК "Моршинська школа-ліцей". Незважаючи на малу кількість учасників змагань, запекла боротьба тривала між двома претендентами на перемогу - Юрієм Кукулем та Володимиром Латиком. Варто згадати, що саме Юрій Кукуль був переможцем минулих змагань. Цьогоріч організатор змагань- управління соціально-гуманітарної політики Моршинської міськради вирішило змінити традиційні футбольні турніри на змагання з загальної фізичної підготовки і таким чином заохотити місцеву молодь до спорту. В напруженій боротьбі за результатами перемогу в змаганнях здобув вихованець Фізкультурно-оздоровчого клубу "Плай" Володимир Латик.
В 15.00 на площі перед Палацом культури відбулось свято Державного Прапора. Моршинський міський голова Руслан Ільницький урочисто підняв Державний прапор та привітав мешканців та гостей курорту зі святом.
Про історію українського прапора та історію встановлення синьо-жовтого прапора в Моршині розповів присутнім на святі багаторічний в"язень сталінських таборів, учасник Норільського повстання, поет, політичний та громадський діяч Мирослав Мелень. З вітальним словом виступив також керівник місцевої організації КУН Юрій Лопатинський. На завершення свята Прапора прозвучали українські пісні у виконанні колективу Палацу культури курорту Моршин.

22.08.08

ЗРОБИ ПОДАРУНОК МІСТУ!

Саме під таким гаслом провели акцію, присвячену 17-річниці Незалежності України, представники Моршинської міської організації УНП. Напередодні державного свята представники міської партійної організації Богдан Косило, Любов Пікас, Галина Щебентовська, Юрій Янків, Віталій Никифорів та Роман Косінський неподалік пам"ятника Тарасу Шевченку в Моршині встановили лавочку, придбану власним коштом. Своїм почином моршинські активісти УНП вирішили внести свою лепту в благоустрій міста-курорту. Залишається сподіватись, що активісти УНП в Моршині й надалі будуть проводити подібні акції.

10.08.08

ОСВЯЧЕННЯ ХРЕСТА

Наступної неділі, 17 серпня 2008 року біля храму Покрови Божої Матері УАПЦ в м.Моршині відбудуться святкові урочистості з нагоди освячення Хреста на відзначення 1020-ліття Хрещення Русі-України. В програмі святкування Святкова Літургія, яка розпочнеться о 9.30, святковий молебен, освячення води і Хреста, огляд дерев"яного храму Покрови Божої Матері- пам"ятки дерев"яної сакральної архітектури місцевого значення, де планується після реставрації відкрити музей "Однієї ікони".

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКРАДИ

Відповідно до рішення ХХХІ сесії міськради від 29.07.2008 р. у вівторок, 12 серпня, має відбутись позачергова сесія міськради, на якій депутати хочуть обговорити питання підготовки комунальних підприємств до нового опалювального сезону. Мені було дивним таке рішення депутатів, адже вони постійно мені дорікають, що так часто скликаються сесії. То ж я так намагався розподілити скликання сесій, щоб в серпні депутати могли відпочити. В плані роботи міськради в серпні сесії не передбачалось, однак депутати проявилиі ніціативу та бажання попрацювати. Хоча чим хочуть допомогти депутати комунальним підприємствам, мені самому цікаво. Адже здогадуюсь, що на сесії депутати будуть займатись піаром, критикуючи стан комунальної галузі в місті. А про те, що галузь має серйозні проблеми, знають й так усі. А щоб покращити роботу комунальних служб, потрібно вкладати великі гроші в оновлення мереж, устаткування та ін., а в міськради, зрозуміло, коштів не вистачає...А самою критикою справі не зарадиш. Тим паче, що комунальні підприємства й надалі займаються ліквідацією наслідків стихійного лиха. Хочуть депутати на сесії послухати і про ліквідацію наслідків стихійного лиха- паводку 25-27.07.2008 р. Як повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій виконкому Моршинської міськради Петро Бурій, часткових збитків в м.Моршині зазнали 58 домогосподарств, з яких 15 виділено вже допомоги по 5 тис.грн кожному.

ГЕНЕРАЦІЯ -2012

З 11 по 16 серпня 2008 р. в м.Моршині проходитиме міжнародний футбольний турнір "Генерація-2012", в якому прийматимуть участь молодіжні футбольні клуби країн, які прийматимуть "Євро-2012"- України та Польщі. Футбольні матчі будуть проходити на міському стадіоні м.Моршина та на стадіоні "Сокіл" в м.Стрий.
01.06.2008
<b>ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ</b>

В неділю, 1 червня 2008 р., в перший літній день в Моршині проводили святкові акції, присвячені Дню захисту дітей. В рамках свята в Палаці культури проходив Всеукраїнський шаховий турнір, організований майстром спорту міжнародного класу ФІДЕ з шахів Мар"яною Гудою. На площі перед Палацом культури забавляв дітей Левко Дурко з Аелітою, які в танцях та співах розповідали дітям про їх права, про правила дорожнього руху, про погані звички. Опісля програму продовжили караоке на майдані, яке провели представники західноукраїнської компанії "Технолюкс". Юні художники мали можливість проявити свої таланти в конкурсі малюнку на асфальті. В 15.10 в концертному залі Палацу культури проходив творчий звіт Моршинської школи мистецтв, а її цьогорічним випускникам було урочисто вручено свідоцтва. Завершили програму розважальною дискотекою для дітей.

31.05.2008
<b>ОСТАННІЙ ДЗВОНИК</b>

В суботу, 30 травня 2008 р. в Навчально-виховному комплексі "Моршинська школа-ліцей" відбулась урочиста лінійка, присвячена закінченню 2007/2008 навчального року. З вітальним словом до учнів та випускників зверталися настоятель храму Покрови Пречистої Діви Марії УГКЦ
о.Іван Пецюх,директор НВК "Школа-ліцей Орест Гурій, начальник управління соціально-гуманітарної політики Моршинської міськради Тетяна Левкович, вчителі, першокласники та ін. Найкращим учням та випускникам були вручені грамоти та дипломи.
02.05.2008
VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

Протягом 4-6 травня 2008 р. в Палаці культури курорту Моршин ім.І.Франка відбудеться VI Всеукраїнський фестиваль аматорського мистецтва, який проводять Федерація профспілок України, ЗАТ "Укрпрофоздоровниця", ДП "Санаторно-курортний комплекс "Моршинкурорт". Голова Всеукраїнського журі фестивалю - П.Андрійчук, професор, завідувач кафедри інструментально-виконавського мистецтва Київського національного університету культури і мистецтва, Заслужений працівник культури. Відкриття фестивалю відбудеться 4 травня 2008 р. о 15.10, а 6 травня 2008 р. о 15.10 відбудеться заключний концерт та нагородження переможців фестивалю.

26.04.2008
ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!
В час Великодніх свят в Моршині будуть проходити масові заходи, присвячені найбільшому християнському празднику Воскресіння Христового. У фойє Палацу культури курорту Моршин впродовж святкових днів всі бажаючі зможуть оглянути виставку писанок, а діти зможуть взяти участь в конкурсі малюнку писанки на асфальті. У вівторок, 29 квітня о 15.00 в Палаці культури відбудеться концерт до Великодня за участі колективів Палацу культури та Зразкового театру української пісні "Джерельце" Моршинської школи мистецтв.

23.03.2008
В неділю, 6 квітня 2008 р. о 15.00 в Палаці культури курорту Моршин відбудеться презентація художнього фільму режисера Нестора Сявавко <b>"Герої без прізвищ"</b> про героїчну боротьбу УПА. Нестор Михайлович виступив режисером, продюсером та виконавцем однієї з ролей у фільмі, сценарій до якого написала його донька Марічка Сявавко. Вона також зіграла одну з ролей у фільмі. Запрошення на перегляд фільму можна буде отримати перед показом безпосередньо в Палаці культури.

31.03.2008
МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР "Кубок Карпат 2008"

25-29 березня 2008 р. в Моршині проходив VI міжнародний турнір з боксу серед кадетів <b>"Кубок Карпат</b>". Серед команд, які приїхали на турнір до Моршина, а їх загалом 12, були зокрема, Ізраїль, Туреччина, Білорусь, Литва, Росія, Румунія, Польща, Сирія, Німеччина, Молдова, Словаччина та збірна команда України. Команда Сирії відмовилась приймати участь в турнірі, оскільки в ньому приймала участь команда Ізраїлю. В суботу, 29 березня відбулись фінальні бої, в яких і визначились переможці турніру. Серед відомих спортсменів, які прибули для нагородження переможців, був присутній й чемпіон світу з боксу Андрій Котельник. Завершили спортивне свято в Моршині гала-концертом від "Київстар" та "Djuice" та святковим феєрверком. А організатори турніру запросили учасників "Кубку Карпат 2008" на черговий, VII міжнародний турнір наступного року.31.03.2008
<b><u>ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ</u></b>

30 березня 2008 р. у Палаці культури курорту Моршин Моршинський міський голова Руслан Ільницький звітував про свою роботу перед громадою. В своєму виступі моршинський мер акцентував на Програмі соціально-економічного та культурного розвитку м.Моршина на 2007 р. та її виконанні. Звернув увагу міський голова і на проблемах, пов’язаних з діяльністю підприємства житлово-комунального господарства, відсутністю вільних земельних ділянок в місті для індивідуального житлового будівництва та ін. Опісля присутні на звіті представники громади мали можливість задати питання міському голові, та отримати на них відповіді. Не обминули увагою і питання щодо доходів моршинського мера та за які кошти він будує будинок. Звернули також увагу на те, що в час Великого посту в місті провели розважальний захід в рамках турніру з боксу. Не оминули увагою і питання благоустрою відпочинкових зон міста, зокрема, міського озера. Зустріч загалом тривала 4 години.

23.03.2008
В неділю, 6 квітня 2008 р. о 15.00 в палаці культури курорту Моршин відбудеться презентація художнього фільму режисера Нестора Сявавка "Герої без прізвищ" про героїчну боротьбу УПА


21.03.2008
Відбулось чергове засідання XXVII сесії

Сьогодні відбулось засідання чергової сесії міської ради, яке почалось з заслуховування скарг представників громади, обурених роботою народних обранців, які на думку скаржників, тільки те й роблять, що розпродують землю в місті. Зокрема, обговорювалось питання будівництва багатоповерхівки позаду будинку по вул. Шевченка, 1. В роботі сесії прийняло участь 24 з 30 обраних депутатів. Дискусію серед депутатів викликало питання продажу земельної ділянки ВАТ "Іскра". Депутат міськради Богдан Сидорак запропонував продати дану земельну ділянку за ціною, втричі вищою, ніж експертна грошова оцінка. На думку депутата, ціна в 103 грн за 1 кв.м. не відповідає реальній ціні, яка вже в місті сягнула 500 грн/кв.м. Депутати підтримали проект щодо рекомендації підприємству придбати дану земельну ділянку за втричі вищою ціною. Сьогодні ж депутати закрили сесію розглянувши всі питання, внесені до порядку денного.

18.03.2008
МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР "Кубок Карпат"

З 24 по 29 березня 2008 р. в Моршині проходитиме черговий VI міжнародний турнір з боксу серед кадетів "Кубок Карпат", в якому прийматимуть участь команди з 26 країн. Головний суддя змагань-почесний майстер спорту, суддя міжнародної категорії ЕАВА Ігор Азізбаєв. Завершиться "Кубок Карпат" гала-концертом 29 березня на площі перед Палацом культури від компанії "Київстар" та молодіжного бренду "Djuice".


21.03.2008
ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Моршинський міський голова Руслан Ільницький звітуватиме про свою роботу перед громадою в неділю, 30 березня 2008 р. у Палаці культури курорту Моршин о 15.00 год

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2008 р. в приміщенні міської бібліотеки відбувся конкурс серед декламаторів, присвячений міжнародному дню рідної мови. Конкурс проходив серед дітей шкільного віку у категоріях читців власних поезій та декламаторів. Захід був організований міською партійною організацією УНП, представники якої надали й призи для переможців. До складу журі конкурсу ввійшли Кузнєцова Раїса, Сквира Вікторія та Красовська Юлія. В заході взяли участь місцеві поети, представники міської партійної організації УНП, зокрема, її керівник Богдан Косило та депутат міськради – відома в місті поетеса Любов Пікас, а також представники місцевої влади – секретар ради Микола Воєвода, начальник управління соціально-гуманітарної політики міської ради Тетяна Левкович, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Віталій Никифорів, начальник управління праці та соціального захисту населення Марія Сидор. Переможцями конкурсу журі визначило: в номінації читців власних творів - Щемур Христину , а серед декламаторів – Ганусяк Марію.
Естафету від дітей перебрали дорослі. Несподіванкою для всіх стали ліричні твори, які прочитала авторка - Галя Кузнєцова. Вона стала справжнім відкриттям для всіх учасників вечора. Присутні на вечорі рідної мови послухали також вірші Віри Сквири та Любові Пікас у декламації авторів.
В заході взяли участь також і представники влади - секретар ради Микола Воєвода, начальник управління соціально-гуманітарної політики міської ради Тетяна Левкович, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Віталій Никифорів, начальник управління праці та соціального захисту населення Марія Сидор..


Создан 22 мар 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
- на всі 100 . com - Інформаційно-розважальний музичний портал anegdot.com.ua - Анекдоти з України Lemky.com A-Site - Детальна інструція для створення сайту. Створити свій сайт бесплатно.

Пиши українською Городок підльвівський . Пустомити