СПОРУДЖУЄТЬСЯ ПАМ’ЯТНИК ЗІНОВІЮ КРАСІВСЬКОМУ В МОРШИНІ

 

СПОРУДЖУЄТЬСЯ ПАМ’ЯТНИК ЗІНОВІЮ КРАСІВСЬКОМУ В МОРШИНІ
    З метою гідного вшанування постаті Зіновія Красівського виникла ідея побудувати пам’ятник відомому борцеві за Незалежність України в м.Моршині.  21 лютого 2013 року відбулось засідання ініціативної групи з спорудження пам’ятника Зіновію Красівському в м.Моршині, на якому було прийнято рішення ініціювати створення оргкомітету з спорудження пам’ятника Зіновію Красівському в м.Моршині. Рішенням Моршинської міської ради від 28.03.2013р. № 620 було затверджено склад організаційного комітету з спорудження пам’ятника Зіновію Красівському в м.Моршині, до складу якого увійшли представники влади, громадських організацій, підприємств та установ міста. Оргкомітет оголосив конкурс на кращий проект пам’ятника, за результатами якого визнано кращим проект, запропонований молодим скульптором Василем Заляском, земляком Зіновія Красівського (обоє вихідці Долинського краю). В приміщенні Моршинської міської ради 04 жовтня 2013 року оргкомітетом було проведено презентацію проекту пам’ятника З.Красівського в Моршині.

    Оргкомітет оголосив збір коштів, адже орієнтовна вартість спорудження складає близько 500тис.грн. Відрадно, що для спорудження пам’ятника Зіновію Красівському, свої пожертви складають і українці, що живуть в США. Зокрема, благодійний внесок переказав Володимир Козак з Нью- Йорка. Оргкомітетом п. Володимира Козака з Нью- Йорка уповноважено організувати збір коштів на спорудження памятника З.Красівському (тел. в Нью- Йорку 1917-609-28-62).

    Бажаючі долучитись до спорудження пам’ятника Зіновію Красівському в Моршині, можуть перерахувати благодійний внесок на картку “Приватбанку” № 5168742602984035, одержувач Заляско Василь Михайлович.

     Благодійники, які проживають в США чи Канаді, для надання благодійних внесків можуть звертатись до п. Володимира Козака з Нью- Йорка за тел. 1917-609-28-62.

       Благодійні внески також приймаються в магазині "Теремок" (біля вокзалу в Моршині) скарбником оргкомітету, депутатом міськради Романом Косінським.

 

 

 

                                                                                   Голова оргкомітету    Сергій ДЕМБОВСЬКИЙ

                                                                                                            тел.моб.   +(38)0673131577Обновлен 14 ноя 2017. Создан 18 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
- на всі 100 . com - Інформаційно-розважальний музичний портал anegdot.com.ua - Анекдоти з України Lemky.com A-Site - Детальна інструція для створення сайту. Створити свій сайт бесплатно.

Пиши українською Городок підльвівський . Пустомити