ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "МОРШИН"

 

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "МОРШИН"

про футбольний клуб "Моршин"Футбол – найулюбленіший вид спорту на Земній планеті. Жоден вид спорту не збирає стільки глядачів на своїх трибунах, скільки збирає ця загадкова гра. У деяких країнах світу, футбол – це ще і політика. Історія світового футболу зберігає немало напівзабутих сторінок з розвитку та динаміки улюбленої гри мільйонів. Футбол не стоїть на місці. З кожним роком він прогресує і охоплює своєю популярністю десятки мільйонів дітей на усій планеті Створюються при тому все нові і нові школи футболу…
Мабуть не кожний мешканець нашого краю знає, що у мальовничому курортному місті Моршин ось уже чотири роки досить успішно функціонує дитячо-юнацька школа футболу клубу «Моршин». Ми вирішили виправити цю огріху і більш детальніше розповісти про цей хоч і молодий але вже досить відомий на усю Україну клуб. Дитячо - юнацька школа футболу ( ДЮШФ) клубу «Моршин» створена у 2004 році за ініціативи і фінансової підтримки відомої на Україні і в Європі - Торгової Марки «Моршинська». Ідея належить трьом палким шанувальникам «короля спорту» - на той час генеральному директору ТМ «Моршинська», а сьогодні губернатору Львівщини Миколі Івановичу Кмітю, члену ради директорів IDS Groop Всеволоду Омеляновичу Біласу та президенту ФК «Гагра» Республіка Грузія Бесо Чіхрадзе. Микола Іванович і Всеволод Омелянович добре відомі у Моршині та загалом і на Стрийщині меценати та палкі шанувальники футболу. Бесо Чіхрадзе досить успішно очолює відомий у Республіці Грузія футбольний клуб «Гагра», який є одним із провідних клубів першого дивізіону чемпіонату Грузії (аналог першої ліги чемпіонату України по футболу). Чимала кількість гравців ФК «Гагра» зараз успішно виступають на Україні («Арсенал» Київ, «Таврія» Сімферополь) а також в Росії, Латвії, Білорусі, Азербайджані, Вірменії, Литві, Молдові, Казахстані та Польщі. Найвідоміший вихованець ФК Гагра» Вахтанг Панцхава є гравцем вищолігового французького клубу «Ле Ман». Директором клубу є Ярослав Тарасович Солонинко. Завдяки сприянню та активній роботі клубу на сьогодні 40 дітей займаються у двох вікових групах. Опікуються ними і вчать азам футболу три кваліфікованих спеціалісти дитячого футболу : старший тренер, відомий у минулому гравець львівських «Карпат», майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату України 1997/98 рр. у складі «Карпат» Анатолій Степанович Петрик , який тренує юнаків (U – 17), тренер (U – 15) Олег Олександрович Лозінський та тренер воротарів Борис Степанович Валігурський. Основними завданнями ДЮШК клубу «Моршин» є : впровадження здорового способу життя серед дітей, юнаків та молоді та забезпечення розвитку футболу у Моршині, сприяння у підготовці висококласних гравців для футбольних команд України та Європи, організація змагань, участь у першості дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд першої ліги, товариських та міжнародних зустрічей, підтримка та сприяння розвитку міжнародних зв’язків у сфері футболу, задоволення їх суспільних, культурних, спортивних наукових та інших потреб та інтересів, соціальне становлення як повноправних членів нашого суспільства. З перших днів заснування ДЮШФ клубу «Моршин» активно працює і залучає дітей, які виявляють зацікавленість щодо загального розвитку футболу та бажання професійно займатися футболом.
Слід відзначити, що усі 40 дітей навчаються у навчально-виховному комплексі «Середня загальноосвітня школа – ліцей м.Моршин». Керівництво клубу ввело для своїх вихованців додаткові уроки з англійської мови. Проживають усі юні «зірки» футболу у санаторії «Моршинський» (директор Віктор Безруков). Харчування посилене трьохразове, з великою кількістю овочів, фруктів, йогуртів та вітамінів. Варто відзначити, що усі діти безкоштовно забезпечені футбольною екіпіровкою всесвітньовідомої спортивної фірми «NIKE».
У 2004 року команда клубу - ФК «Моршин» дебютувала у дитячо – юнацькій футбольній лізі Львівщини, де показала динамічний та результативний футбол і за підсумками цього чемпіонату посіла почесне друге місце, що було певною сенсацією серед футбольних спеціалістів Львівщини. За підсумками цієї першості і по рекомендації президента федерації футболу Львівщини Ярослава Антоновича Грисьо з 2005 року ФК «Моршин» успішно виступає у дитячо – юнацькій футбольній лізі України (ДЮФЛУ) серед команд першої ліги у групі 4. У своєму дебютному сезоні моршинська команда виборола третє загальнокомандне місце. У сезоні 2006/07 рр., ФК «Моршин» зробила крок вперед у порівнянні з попереднім сезоном і посіла друге загальнокомандне місце ( команда U – 17 у своїй групі була першою, а гравці U – 15 були третіми). У грудні 2007 року закінчилося перше коло сезону 2007/08 рр. У своїй групі U – 17 підопічні тренера А.С.Петрика посідають перше місце, а юні вихованці U – 15 тренера О.О. Лозінського ідуть на третьому місці. Обидві команди при цьому показують не по рокам зрілий, динамічний, атакуючий, комбінаційний та результативний футбол. Весною, влітку та осінню тренування та товариські зустрічі юні «зірки» проводять на стадіоні Миртюківської ЗОШ (директор - Цюк Ігор Петрович).
Приємно, що на усіх домашніх та виїзних матчах ДЮФЛУ присутні Микола Іванович Кміть та Всеволод Омелянович Білас, що є певним стимулом для моршинських футболістів. На домашніх іграх ФК «Моршин» збирається 500-700 глядачів., що те ж є немаловажним фактором у перемогах юних гравців.
У ДЮШФ клубу «Моршин» азам футболу навчалися : Олег Павлів, Олег Смола, Олександр Бойко, Назар Гаврилів та Віталій Сало. У дублюючому складі київського «Арсеналу» виступають Василь Білий та Тарас Бутрак.
Тренування та футбольні ігри у рамках ДЮФЛУ клуб проводить на моршинському міському стадіоні, який клуб орендує. Міська влада Моршина в особі її голови Ільницького Руслана Яковича всебічно сприяє розвитку дитячо - юнацької школи футболу клубу «Моршин».
У 2006 року ДЮШФ клубу «Моршин» проводила учбово – тренувальний збір в Ужгороді. Тренерський склад був на стажуванні у ФК «Шериф» (Молдова). Цей молдавський клуб є неодноразовим чемпіоном та володарем кубка своєї країни. А у минулому році юні футболісти разом зі своїми тренерами були на учбово – тренувальному зборі у ФК «Шериф». Тренерський штаб був на стажуванні у ФК «Шахтар» (Донецьк), де їм проводили семінари відомі у минулому гравці донецького «Шахтаря» та збірної України Геннадій Орбу, Сергій Ковальов, Валерій Кривенцов та Сергій Попов. Хотілось би відзначити, що ця донецька четвірка відзначила добру підготовку тренерського колективу ДЮШФ клубу «Моршин». Крім того, Геннадій Орбу у цьому році на запрошення керівництва моршинського клубу приїде і проведе для них учбово – тренувальний семінар. Слід відзначити, що у 2007 році У клуб приїжджав американський психолог Френк Пьюсілік. Він розповів багато цікавого. Проводив з дітьми і тренерами різноманітні тести, тренінги та навчання. Керівництво моршинського клубу вирішило, що такий спеціаліст потрібний клубу і підписало з ним довготривалий контракт.
Найближчі плани та цілі дитячо – юнацької школи футболу клубу «Моршин» - це облаштування штучного синтетичного футбольного поля, залучення відомих футбольних спеціалістів України та Європи для проведення футбольних семінарів та методичної роботи для тренерського складу; проведення теоретичних занять з футболу і спортивного виховання взагалі, демонстрування та обговорення фото та відео матеріалів, відпочинку юних футболістів та їх тренерів, участь команд у міжнародних турнірах та багато іншого.
Для тих батьків, хто прагне, щоб його дитина поєднувала навчання у школі і займалася футболом, ДЮШФ клубу «Моршин» проводить додатковий набір дітей 1991 – 1995 р.н. Довідки за телефоном: 8 067 243 74 72.
Не кожна школа футболу може похвалитися такими високими здобутками, за такий короткий термін існування. Бажання і наполегливість дітей займатися футболом, професійний та цілеспрямований підхід тренерів та керівництва привели до таких високих показників в дитячо – юнацькому футболі України.
Хочеться побажати керівництву, тренерському штабу та усім вихованцям дитячо – юнацької школи футболу добробуту, впевненості, процвітання та блискавичних перемог на футбольних полях.

Михайло ОЛІЙНИК


Создан 29 мар 2008  Комментарии       
Всего 27, последний 2 года назад
ystetskyy333 29 окт 2010 ответить
Люди створіть вже сайт вболівальників "Скали" а то позорно команді виступати без власного сайту!!!!!!!!
--- 28 фев 2011 ответить
можна играть за вас 1994.р
--- 21 мар 2011 ответить
Хочу іграти за Моршин 1993 рік
--- 10 мая 2011 ответить
ншгшщггшгш
--- 10 мая 2011 ответить
не маєш права
Kovalenko.Pavlo 01 авг 2011 ответить
Я з 1994 року я можу поступити у цю академію?
VOYEVODA 01 авг 2011 ответить
вся інформація про футбольний клуб "Скала" (колишня назва ФК "Моршин" на офіційному сайті клубу http://www.fcskala.com/
--- 18 сен 2012 ответить
ллааеееееааааа
--- 16 мар 2013 ответить
я хочу до вас поступити я 1996 року
068 019 77 98 мій номер
Sasha.ivanenko 20 мая 2013 ответить
я хотів би поступити у ФК ''Моршин'' мій моб. телефон 0987436128
Артур 12 июл 2013 ответить
Я хочу посутпити у Моршин за 2000 рік мій мобільний 0669735125
Pluy 20 июл 2013 ответить
вся інформація про футбольний клуб "Скала" (колишня назва ФК "Моршин" на офіційному сайті клубу http://www.fcskala.com/
артур 10 янв 2015 ответить
Я хочу постопити в моршин у фотбольну школу.за 2002 рік це можливо?
svyatoslav2002 05 апр 2015 ответить
Я мрію поступити у футбольну школу м.Моршин!!!2002р. Це можливо?Які умови вступу?
morshyn 05 апр 2015 ответить
З питань вступу до ФК "Скала" звертайтесь до керівництва. Контакти на сайті клубу http://www.fcskala.com
Олег 30 ноя 2015 ответить
Я хочу поступити в Моршин у футбольну школу за 2000 рік,воротарем мій мобільний 0980370048
   
morshyn 30 ноя 2015 ответить
вся інформація про футбольний клуб "Скала" (колишня назва ФК "Моршин" на офіційному сайті клубу http://www.fcskala.com/
   
zadorozna_ira 02 дек 2015 ответить
Доброго дня, Олег! Я секретар ФК "Скала". Напишіть звідки Ви і в яких командах грали на мою електронну адресу zadorozna_ira@mail.ru
Олег 02 дек 2015 ответить
Мені не відписали,вже 2 дні чекаю.
Олег 03 дек 2015 ответить
Я вам написав
Макс 29 дек 2015 ответить
Підскажіть будь-ласка коли будуть збори на 2001 рік
lunguinna25 09 апр 2016 ответить
Здравствуйте,скажите пожалуйста,а как насчет женского футбола....У нас девочка 2002 года рождения играет в футбол в команде АМК Арцыз..заканчивает девятый класс..хочет дальше в футбол...к вам можно.или может что то посоветуете
dobrapsvlo113 15 июл 2017 ответить
Я хочу поступити в моршин у фудбольну школу я 1997р грав за школу у районі
dobrapsvlo113 18 июл 2017 ответить
Мій мобільний 0986117014
--- 12 окт 2017 ответить
Скажіть якого віку діти можуть вступати в вашу Академію
Микола Курмаш 01 мар 2018 ответить
До вас можна поступити я 2001р.н)играю лютого
Микола Курмаш 01 мар 2018 ответить
Дюфл(я перепрошую за лютого)
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
- на всі 100 . com - Інформаційно-розважальний музичний портал anegdot.com.ua - Анекдоти з України Lemky.com A-Site - Детальна інструція для створення сайту. Створити свій сайт бесплатно.

Пиши українською Городок підльвівський . Пустомити